Welcome to Avis

Pronájem auta

Pronájem auta u společnosti Avis

Půjčit si auto u společnosti Avis neznamená jen dostat se z bodu A do bodu B. Jde o cestovatelský zážitek, nezapomenutelnou cestu a vozy, které jsou připraveny na dobrodružství.

U společnosti Avis si můžete půjčit auto, které bude přesně vyhovovat zamýšlenému cíli. Při více než 5 000 pobočkách nejen po celé Evropě, ale po celém světě, nebyla rezervace vozu ještě nikdy tak jednoduchá.

Ať už jedete na služební cestu do Seattlu, na výlet po jižní Francii nebo vyrážíte na rodinnou dovolenou, máme pro vás auto, které splní všechny vaše požadavky.

Vyhledání nejbližší pobočky

Společnost Avis se neustále snaží poskytnout zajímavé nabídky pronájmu aut, ať už se jedná o zimní slevu, nebo si prostě jen myslíme, že si slevu zasloužíte. Nabídky lze jednoduše najít na našich webových stránkách, pořád tak můžete být v obraze, co je nového. Konečně si můžete rezervovat to správné auto za těch správných podmínek, přímo na místě.

Neváhejte se také stát členem našeho věrnostního programu Avis Preferred. Jako první se tak dozvíte o novinkách týkajících se našeho vozového parku, služby Fast Track, možností, jak se vyhnout frontám a mnoha dalších výhod.

Naše služby navíc daleko překračují jen příhodně umístěné pobočky k vyzvednutí vybraného vozu. Můžeme vám také nabídnout širokou škálu služeb, ať už se jedná o doplňkové krytí, asistenční službu, nebo také letištní dopravu.

Někdy potřebujete vůz, díky kterému se dostanete z bodu A do bodu B, ale ne zpět. Proto také poskytujeme náš jednosměrný pronájem auta.