Welcome to Avis

Jednosměrné půjčení auta

Jednosměrný pronájem

Chcete vyrazit z bodu A do bodu B, aniž byste se vraceli? Stačí půjčené auto vrátit v cíli cesty.

S jednosměrným pronájmem společnosti Avis je to hračka. Vyzvedněte si auto v jedné z poboček po celé Evropě a po skončení cesty ho nechte na jiné. Je to rychlé, jednoduché i efektivní. Cestu si pak můžete naplánovat úplně podle vlastního přání, aniž byste se museli vracet.

Chcete si třeba zaletět do Brindisi a po pár prosluněných dnech v oblasti Puglia jet lodí někam jinam? Nebo plánujete třeba služební cestu, která zahrnuje pracovní snídani ve Frankfurtu a odpolední schůzku v Mnichově?

Možná sníte o jízdě plné sluníčka po Côte d’Azur na jihu Francie až na malebné italské pobřeží Amalfi? Ať už si chcete vyrazit kamkoli, společnost Avis má pro vás jednosměrný pronájem bez ohledu na hranice.

Rezervovat
Jednosměrný pronájem auta u společnosti Avis

Jednosměrný pronájem auta v České republice

Půjčené vozidlo lze v závislosti na ceně pronájmu a v předem sjednaném termínu a místě vrátit v kterékoli půjčovně Avis na území České republiky.

Vrátíte-li vůz na jiné pobočce nebo v jiném termínu, zaplatíte poplatek ve výši 42,42 €. Informace o podmínkách jednosměrného pronájmu v jiných evropských zemích získáte na nejbližší pobočce společnosti Avis nebo na oddělení rezervací na čísle +420 810 777 810.