Welcome to Avis

USA a Kanadu nejlépe poznáte autem

V Severní Americe, kde se můžete vypravit na celosvětově proslulé vyjížďky, je auto nezbytnou součástí každodenního života. Neočekávejte však, že stihnete všechno. Kanadské Toronto a Vancouver jsou vzdáleny 4 000 kilometrů, což je 40 hodin jízdy. V USA dělí podobná vzdálenost Sochu svobody v New Yorku od nápisu „Hollywood“ v Los Angeles a stejně daleko jsou odtud pláže na Havaji.

Cesta vede po nekonečných dálnicích, jako je například slavná Route 66, vedoucí napříč pouští k drsným skaliskům Velkého kaňonu. Z New Yorku zamiřte na sever a prohlédněte si kaskády Niagarských vodopádů na hranicích s Kanadou. Na protilehlém břehu jezera Ontario se rozkládá čisté a charismatické Toronto, ze kterého je to jen půl dne cesty na západ do Ottawy a města s francouzským šarmem, Montrealu.

Ať si na vaší cestu naplánujete cokoli, jsme tu pro vás. Máme pobočky po celé Severní Americe a navíc si vůz můžete půjčit v jedné a vrátit v jiné, tak jak se vám to bude hodit. Naše pobočky najdete na hlavních letištích v USA i v Kanadě, ale také na vlakových nádražích a v centrech měst.
Rezervovat