Welcome to Avis

Pronájem auta v Austrálii a Tichomoří

Zemi protinožců nejlépe poznáte autem.


Půjčte si auto v Austrálii

Austrálie je ideální zemí pro vysněnou dovolenou autem. Začněte v Sydney a projeďte se po úpatí Modrých hor, vydejte se z Melbourne po rozeklaném pobřeží poloostrova Mornington, nebo vyražte z Cairns za klidem eukalyptových hájů na mysu Tribulation či deštným pralesem na severu státu Queensland. Vydejte se za surfováním na Zlaté pobřeží nebo na dobrodružnou cestu do vnitrozemí. Vhodnými výchozími body jsou Adelaide, Alice Springs nebo Darwin. Nebo co se třeba pomalu proplétat nádherně odlehlými vinicemi Margaret River jižně od Perthu?


Půjčte si auto na Novém Zélandu

Nový Zéland, dnes známý také jako Středozem nebo Narnie, je ideálním místem na cestu autem. Okružní jízda po proslavených liduprázdných silnicích v okolí města Christchurch na Jižním ostrově vás mezi jiným zavede ke geotermálním horkým pramenům, ledovcům, kaňonům, jeskyním se svítícími červy, velkolepým jezerům či fjordům.

U společnosti Avis si můžete pronajmout auto i mimo obvyklých tras. Pobočky najdete na většině známých tichomořských ostrovů, od Americké Samoy až po Vanuatu. Na mnohých z těchto míst je vlastní auto jediným způsobem dopravy, protože pravidelná autobusová doprava ani vlaky tam nejezdí. Poznejte ráj vlastním tempem.

Kde se setkáme, abyste se mohli vydat na cestu?
Rezervovat