Welcome to Avis

VYBERTE SI AVIS INCLUSIVE A JEZDĚTE BEZ OBAV

Pronájem auta je opět snadný

Zeptali jsme se vás, našich zákazníků, na to, co nemáte na pronájmu aut rádi. Je to především stres způsobený komplikovanými produkty s nejasnými cenami, strach, že dojde k naúčtování neočekávaných poplatků, a s tím spojená nejistota. To nás přivedlo k zamyšlení, jak bychom mohli váš stres při půjčení auta snížit.

A výsledkem je Avis Inclusive, který je nyní k dispozici k vašemu pronájmu. Díky tomu si nyní můžete půjčit auto snadno a beze stresu.
 

 – Zbavte se strachu z neočekávaných výdajů. S Avis Inclusive si již nemusíte dělat starosti s neočekávanými výdaji, pokud se vám přihodí nějaká nehoda. Krytí s nulovou spoluúčastí a prémiová silniční asistence jsou zahrnuty jako standard, takže jste kryti v případě ztráty klíčů od auta, vybití baterie, zjištění praskliny na čelním skle nebo v případě odcizení auta.

 – Transparentní ceny. Již od začátku máte jistotu, že nebudete muset platit nic dalšího. Celkovou částku zaplatíte již v okamžiku rezervace.

 – Žádné stresující a zdlouhavé debaty o odpovědnosti. Víme, že debaty o krytí a odpovědnosti nejsou příjemné a netěší ani nás. S Avis Inclusive již nejsou potřeba, neboť zajišťuje oboustranné krytí, takže se můžete rychleji vydat na cestu.

Avis Inclusive je dostupný ve vyznačených zemích.