Welcome to Avis

Přidejte se k našemu věrnostnímu programu a užívejte si života jízdou v rychlém pruhu

Jako člen využívající věrnostní program máte okamžitě přístup k nejrůznějším výhodám. Při rezervaci přímo u nás už levnější auto Avis nenajdete.

Zde jsou některé z výhod, které na vás čekají:
 

  Po dvou pronájmech poukázka 15 € na další cestu.

  Po třech pronájmech poukázka na víkend zdarma.

  Vždy přednostní služby – s předem připravenou dokumentací nečekáte ve frontě a vaše vozidlo je již připraveno. 

  Klíče i dokumentace už čekají – na některých pobočkách na vás budou dokumentace i klíče čekat přímo ve voze

  Kompletní servis aplikace Avis – registrujte se, stáhněte si aplikaci a pronájem osobního vozu nebo dodávky máte zcela pod kontrolou. Změny nebo upgrady můžete provádět ještě cestou na pobočku, včetně výběru konkrétního vozu a modelu. Všechno stisknutím tlačítka.

Na přední pobočkách Avis v Evropě také funguje samoobslužná funkce, na více než 3 000 poboček po celém světě jsou k dispozici přednostní služby a členství je zcela zdarma.

Proveďte rezervaci přímo na této internetové stránce a ověřte, že jste se přihlásili ke svému účtu Avis Preferred. Zaručíme vám tak přístup k nejlepším nabídkám.

Půjčili jste si za posledního půl roku vůz? Ke svému věrnostnímu programu můžete přidat pronájmy zpětně. Tímto způsobem se můžete dostat ke svým odměnám ještě rychleji.

Výhody programu Avis Preferred

Připravili jsme pro vás krátké video, které vás utvrdí v tom, že stát se členem programu Avis Preferred se vyplatí. Uvidíte v něm jak benefity Avis Preferred, tak i způsob, jak si vytvořit účet na našich nových webových stránkách.