Odměny za pronájem auta v rámci programu Avis Preferred
Welcome to Avis

Věrnostní program Avis Preferred

Přidejte se k našemu věrnostnímu programu a užívejte si života jízdou v rychlém pruhu

Jako člen využívající věrnostní program máte okamžitě přístup k nejrůznějším výhodám. Při rezervaci přímo u nás už levnější auto Avis nenajdete.

Zde jsou některé z výhod, které na vás čekají:

  • Po dvou pronájmech poukázka 15 € na další cestu.
  • Po třech pronájmech poukázka na víkend zdarma.
  • Vždy přednostní služby – s předem připravenou dokumentací nečekáte ve frontě a vaše vozidlo je již připraveno. 
  • Klíče i dokumentace už čekají – na některých pobočkách na vás budou dokumentace i klíče čekat přímo ve voze
  • Kompletní servis aplikace Avis – registrujte se, stáhněte si aplikaci a pronájem osobního vozu nebo dodávky máte zcela pod kontrolou. Změny nebo upgrady můžete provádět ještě cestou na pobočku, včetně výběru konkrétního vozu a modelu. Všechno jediným stisknutím tlačítka.

Na přední pobočkách Avis v Evropě také funguje samoobslužná funkce, na více než 3 000 poboček po celém světě jsou k dispozici  přednostní služby – a členství je zcela zdarma.

Proveďte rezervaci přímo na této internetové stránce a ověřte, že jste se přihlásili ke svému účtu Avis Preferred. Zaručíme vám tak přístup k nejlepším nabídkám.

Půjčili jste si za posledního půl roku vůz? Ke svému věrnostnímu programu můžete přidat pronájmy zpětně. Tímto způsobem se můžete dostat ke svým odměnám ještě rychleji.

Věrnostní výhody můžou po celém světě získávat členové registrovaní v následujících zemích:

Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Island, Irsko, Itálie, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Jihoafrická republika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko a Spojené království.

Věrnostní výhody lze využívat pouze ve výše uvedených zemích.