Welcome to Avis

PŮJČOVNA AUT V VÁS S AVIS

Rezervujte chytře. Rezervujte předem. Naplánujte si svou cestu ještě dnes a ušetřete až 25 % na krytí s nulovou spoluúčastí díky Avis Inclusive

Pohodlný a flexibilní pronájem auta v ČR i v zahraničí

Pronájem auta s Avis znamená více, než jen uspokojit potřebu dostat se z bodu A do bodu B.

Pokud si auto pronajmete přímo u nás, získáte:

Můžete se těšit na příjemný pronájem. Ať už chcete pohodlný a šikovný automobil, nebo praktickou dodávku na stěhování vašeho domova, máme je pro vás. Chcete-li svou vysněnou dovolenou prožít na ještě lepší úrovni, zvolte ještě dnes některý pronájem luxusních aut.

Není třeba si dělat starosti s leasingem nebo smluvním pronájmem, když můžete využít dlouhodobý pronájem auta od britské autopůjčovny. Nabízíme službu 3měsíčního pronájmu vozu, a to nejen pro vás, ale i pro dalšího řidiče.

Díky 10 600 našich poboček v rámci ČR, Evropy a ostatních zemí je pronájem vozu snadnější než kdy dřív. Ať už sháníte pronájem vozu na letišti, vlakovém nádraží u přístavu nebo ve městě či vesnici, najdete ho na jedno kliknutí.

Váš výlet můžeme naplánovat už dnes. Vydejte se na cestu s Avis, stačí zadat svou vysněnou destinaci a data do výše uvedeného vyhledávacího pole. Brzy nashle!

 

Vyhledání nejbližší pobočky

Společnost Avis se neustále snaží poskytnout zajímavé nabídky pronájmu aut, ať už se jedná o zimní slevu, nebo si prostě jen myslíme, že si slevu zasloužíte. Nabídky lze jednoduše najít na našich webových stránkách, pořád tak můžete být v obraze, co je nového. Konečně si můžete rezervovat to správné auto za těch správných podmínek, přímo na místě.

Neváhejte se také stát členem našeho věrnostního programu Avis Preferred. Jako první se tak dozvíte o novinkách týkajících se našeho vozového parku, služby Fast Track, možností, jak se vyhnout frontám a mnoha dalších výhod.

Naše služby navíc daleko překračují jen příhodně umístěné pobočky k vyzvednutí vybraného vozu. Můžeme vám také nabídnout širokou škálu služeb, ať už se jedná o doplňkové krytí, asistenční službu, nebo také letištní dopravu.

Někdy potřebujete vůz, díky kterému se dostanete z bodu A do bodu B, ale ne zpět. Proto také poskytujeme náš jednosměrný pronájem auta.