Welcome to Avis

Avis a vaše bezpečnost

Trvalý závazek nás všech, kdo ve společnosti Avis pracujeme, který si klade za cíl udržet každého z našich zákazníků i zaměstnanců v bezpečí.

Bezpečnost na vaší cestě se společností Avis

Zdraví a bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou. Je to dlouhodobý a zároveň nejdůležitější závazek společnosti Avis.

Naše zásady bezpečnosti se vztahují na veškeré aspekty vašeho pronájmu – od kvality našeho dobře udržovaného vozového parku přes zajištění ochrany vašich údajů a optimalizace digitální zkušenosti až po zajištění čistoty a bezpečnosti v našich autopůjčovnách a čistoty našich vozidel.

Jsme tady, abychom si i nadále udrželi vaši důvěru s jistotou, že každý z našich zaměstnanců pilně pracuje na tom, abychom vám zajistili co největší bezpečnost.

Díky registraci QuickPass strávíte méně času u přepážky

Bezpečná online registrace, která vám ušetří čas

  • Se službou QuickPass můžete cestovat bezpečně – údaje potřebné k vyřízení pronájmu nám poskytnete před vyzvednutím vozidla. Díky tomu můžeme vaši smlouvu o pronájmu vozidla připravit předem, a vy tak ušetříte čas u přepážky.
  • Pracujeme také na tom, aby smlouvy o pronájmu byly na většině poboček v České republice dostupné pouze v elektronické podobě.
  • Avis Budget Group si přeje, aby pro vás poskytování osobních údajů bylo co nejméně stresující. Více informací o tom, co se děje s vašimi údaji při interakci s námi a jaké jsou vaše možnosti, najdete v naší ochraně soukromí.

Naše autopůjčovny

Neustále se snažíme, abychom pro vás připravili čisté a bezpečné prostředí. To znamená, že se i nadále řídíme vládními doporučeními v oblasti cestování, abychom zajistili, že naše procesy splňují veškeré zákonné požadavky.

  • Pravidelně čistíme přepážky a pevné povrchy v našich autopůjčovnách.
  • Máme k dispozici dezinfekci na ruce.
  • Naši zaměstnanci mají povinnost si často mýt ruce. Jsou vyškoleni tak, aby dodržovali vysoké standardy v oblasti zdraví a bezpečnosti a platné předpisy ohledně produktů a procesů, aby byla zajištěna vaše bezpečnost.
Předání klíčků od pronajatého vozidla Avis zákazníkovi
Pro vaši bezpečnost: Ve společnosti Avis každé vozidlo před zahájením pronájmu a po jeho skončení pečlivě vyčistíme, a to pomocí schválených čisticích přípravků.

Vaše vozidlo

Chceme, abyste věděli, že kdykoli cestujete ve vozidle pronajatém u společnosti Avis, jsme tady pro vás. Všichni naši zaměstnanci usilovně pracují na tom, aby vám v našich dobře udržovaných vozidlech zajistili nejvyšší standardy bezpečnosti. Proto je každé vozidlo před zahájením pronájmu vždy důkladně vyčištěno.

  • Pronajímaná vozidla na každý pronájem pečlivě připravujeme: kontrolujeme pneumatiky, hladinu oleje a chladicí kapaliny, světla a stěrače.
  • Dále spolupracujeme se společností Dettol, abychom měli jistotu, že k čištění našich vozidel a poboček používáme nejlepší dezinfekční prostředky.
  • Soustředíme se hlavně na volant, směrovky, palubní desku, madla, vestavěné ovládání zábavního systému, držáky nápojů, centrální konzoly a vnitřní a vnější madla dveří.
  • Pokud svou rezervaci provedete přímo u nás, pošleme vám účtenku na vámi poskytnutou e-mailovou adresu poté, co vypůjčené vozidlo vrátíte. Fakturu si můžete stáhnout tady 36 hodin po skončení pronájmu.